logo Go to Home Page

Pomoc výrobcům hliníku při optimalizaci výroby a ekonomiky výroby

Na veletrhu ALUMINIUM USA v Detroitu v Michiganu  se Ann Marie Fellomová z časopisu Light Metal Age sešla s významnými zástupci z hliníkového průmyslu. Mezi nimi i s Rusellem Hewertsonem, Americas Commercial Technology Managerem z Air Products, který hovořil o důležitosti úzké spolupráce s výrobci hliníku pro pomoc při optimalizaci jejich provozu prostřednictvím odborných znalostí, plynů a technologií.

Níže jsou uvedeny krátké videozáznamy z pohovoru, které odpovídají na časté otázky. Kliknutím na otázku zobrazíte odpověď.


Jaké plyny se prodávají hliníkovému průmyslu a jak se používají? (0:29)


Jak spolupracujete se zákazníky a pomáháte jim dosahovat lepších výsledků při rotačním tavení a tavení plamenem? (1:24)


Můžete mi uvést konkrétní příklad toho, jak jste spolupracovali se zákazníkem na zvýšení jeho výroby? (0:51)


Jak jste pomohli výrobcům plechů v automobilovém průmyslu? (0:24)


Jak mohou hliníkové extrudery používat dusík pro zlepšení rychlosti, kvality a životnosti matrice? (1:00)


Jak můžete pomoci s návrhem extruzního zařízení, které umožní efektivní využití dusíku? (1:34)


Jakými dalšími způsoby jste pomohli vytlačovacím strojům zlepšit jejich postupy? (1:05)


Co odlišuje Air Products od ostatních dodavatelů? (0:34)

(Kliknutím na jednu z výše uvedených otázek si vyslechnete odpověď v tomto přehrávači videa.)

Chcete-li si prohlédnout kompletní rozhovor i další rozhovory ve video sérii ALUMINIUM USA pro lehké kovy, navštivte web časopisu .